• Детально про компанію Сколарі

    Scolari Srl

    Італійська компанія Сколарі працює на ринку сушіння з 1950 року і, таким чином, є однією з перших компаній, що започаткували технології сушіння сільскогосподарських та промислових продуктів.
    Праворуч: відео з дня відкритих дверей з нагоди переїзду заводу Сколарі в нові сучасні приміщення в м.Бреща.

Рік заснування

Компанія Сколарі є найдосвідченішим виробником зерносушарок в Італії, так як почала свою діяльність ще в 1950 році і, таким чином, набула майже 70-річний досвід сушіння зерна, насіння та різноманітних харчових, промислових та інших продуктів. Також, компанія першою в Італії спроектувала та започаткувала виробництво зерносушарок з двома незалежними зонами сушіння.

Ціна зерносушарок

Незважаючі на те, що зерносушарки Сколарі мають широку низку переваг перед своїми конкурентами, італійська компанія Scolari має можливість тримати конкурентоспроможний рівень цін. Це вдається завдяки тому, що компанія виготовляє не тільки шахтні (вертикальні) зерносушарки, але й горизонтальні сушарки різноманітних продуктів, наприклад овочі, побутові відходи, дігестат, каналізаційні стоки, горіхи тощо. Це дозволяє компанії уникнути сезонності виробництва. Завод компанії працює круглий рік (за винятком традиційних в Італії серпневих свят), що приводить до зменшення адміністративних витрат і, як наслідок, загальної собівартості виробництва.

Розташування

Завод Сколарі розташований в мальовничому містечку Бреща між Міланом та Венецією. Загальна площа заводу складає 8’000 м2, з яких 4’500 м2 відведено для технологічних приміщень заводу оснащених сучасним виробничим обладнанням.

Перелік продуктів сушіння СколаріЩо може сушити обладнання Сколарі?

Сколарі з 1950 року проектує та виробляє сушарки для сушіння та дегідратації різноманітних продуктів, а також компост-машини та обжарювальні печі. Завдяки багатому досвіду, що був отриманий компанією протягом майже 70 років, Сколарі є однією з найважливіших компаній Європи в цьому секторі промисловості.
В далекому 1950 році, компанія починала сушіння зерна з ручних та напівавтоматичних систем, що розташовувались прямо на підлозі. Сьогодні, завдяки сталому розвитку технологій компанії Сколарі, вона виготовляє сучасне обладнання з системами рециркуляції та рекуперації тепла, антишоку зерна, фільтрації, придушення зернового пилу та запахів, повністю автоматичні та з сенсорною панеллю керування.
Все обладнання Сколарі характеризується простотою встановлення та можуть працювати як в якості окремої установки, так і в складі складної технологічної виробничої лінії.
Див. перелік продуктів сушіння

Постійне покращення

Незважаючи на те, що Сколарі є власником важливих національних та міжнародних патентів, компанія продовжує постійно вдосконалювати свої продукти задля отримання найкращих показників теплової ефективності та заощадження палива, електрики та інших енергетичних ресурсів, вартість яких в сучасному світі постійно зростає.

Індивідуальне проектування

Для продуктів, що складно піддаються сушінню та дегідратації, або таких продуктів, що потребують особливих умов сушіння, компанія Сколарі розробляє обладнання після ретельного вивчення детальних умов сушіння. При необхідності, властивості зразків продукту, що планується сушити, тестуються та аналізуються в спеціальних лабораторіях або навіть в дослідних установках. Завдяки такому підходу можливо отримати найкращі показники термічної ефективності обладнання та кінцевій однорідності продукту.

Мапа поставок СколаріГеографія поставок
Компанія Сколарі має досвід поставок сушарок по всьому світу:
– Майже всі країни Європи, включаючи: Італію, Францію, Іспанію, Португалію, Швейцарію, Австрію, Німеччину, Боснію, Чеську Республіку, Румунію, Угорщину, Україну, Болгарію, Польщу, Хорватію, Словенію, Сербію, Норвегію, Грецію, Великобританию та інші
– Африка: Египет, Алжир, Мадагаскар, Ефіопія, Сьєрра-Леоне
– Близький Схід: Кувейт, Об’єднані Арабські Емірати.
– Північна та південна Америка: США, Канада, Парагвай, Уругвай, Аргентина, Болівія
– Росія
та багато інших.

ПРОЕКТУВАННЯ

Як ми проектуємо наше обладнання

Вивчення кожного проекту
Перед виготовленням кожної установки по сушінню, дегідратації, компост-машини або обжарювальної печі, кожний запит клієнта ретельно розглядається вузькоспеціализованими фахівцями в технічному центрі Сколарі. Такі фахівці визначають технологію, що буде найбільш прийнятною для ваших конкретних технологічних умов, з урахуванням властивостей матеріалу, що обробляється.

Архівна книга Сколарі

Архівна книга продуктів
Внутрішня технічна служба компанії Сколарі володіє унікальним, важливим та фундаментальним документом. Це – Архівна книга продуктів компанії Сколарі. В цій книзі знаходяться фізичні та хімічні дані стосовно сушіння будь-яких продуктів, з якими компанії доводилося мати справу, починаючи з 1950 року і по сьогоднішній день.

Лабораторія Сколарі
У власній лабораторії, компанія Сколарі перевіряє характеристики продуктів для визначення найбільш доцільної системи сушіння та розробити першу пропозицію.

Польові дослідження
Якщо буде вважатися за необхідне, з метою підготовки остаточної пропозиції, компанія Сколарі може виконати польові дослідження з використанням пілотної установки біля штаб-квартирі Сколарі.

Технічний проект
Остаточний технічний проект та комерційна пропозиція міститимуть всі необхідні технико-економічні показники, а також оцінку споживання електро- та термічної енергії, що необхідні для оцінки експлуатаційних витрат.
Окрім проекту та загальної схеми установки, остаточні документи міститимуть також електричні схеми, звіт з даними щодо викидів в атмосферу, детальний проект для будівельних робот та всю іншу інжинірингову документацію, що буде необхідна для розробки остаточного проекту українським проектним інститутом, а також для будівельних і монтажних робот.

Сервісне обслуговування

В Україні та в світі

Сервісна служба Сколарі

В Італії
Компанія Сколарі в Італії має власних висококваліфікованих фахівців, які допоможуть під час передпродажного підготування, приїдуть до вас на складання та/або монтування обладнання та навчать обслуговуючий персонал і операторів в будь якому куточку світу.

Поза межами Італії
В інших країнах, включаючи Україну, компанія Сколарі має висококваліфікованих дилерів, які дбайливо та прискіпливо відбираються керівництвом компанії.
Завдяки високій кваліфікації своїх дилерів, компанія Сколарі забезпечує клієнтів максимально швидким та якісним сервісним обслуговуванням та запасними частинами.

Оновлювана програма керування
Всі власники машин Сколарі мають можливість оновлювати програмне забезпечення системи автоматики на відстані, підключаючись до головного технічного центру компанії Сколарі в Італії. Це дає можливість легко покращувати програмне забезпечення, вносити будь-які модифікації у разі змін технологічного процесу та уникнути простоїв обладнання з вини програмного забезпечення.

Якість світових брендів
Всі вузли та компоненти інших виробників, що використовуються при виробництві обладнання Сколарі, як механічні, так і електричні, поставляються тільки відомими світовими лідерами. Це забезпечує наших клієнтів першокласним технічним обслуговуванням та швидкою наявністю запасних частин у всьому світі.